FAQ

Tutaj znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

  Czy ten biznes jest legalny?
TAK - Współpracuję z polskim programem partnerskim eBrokerPartner, który działa na rynku od 2008 roku i regularnie wypłaca prowizje swoim Partnerom. Właścicielem serwisu jest Rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. z siedzibą w Warszawie (01-192), przy ul. Leszno 14, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy pod numerem 0000588980, posiadająca numer NIP: 527-27-51-881 i REGON: 363096183
  Warunki uczestnictwa w programie
Do programu może przystąpić osoba pełnoletnia, posiadająca polski meldunek, polski dowód osobisty lub paszport.
  Czy podpisuję jakąś umowę?
Nie ma tutaj żadnej umowy, jakichś wymagań, wyznaczonych godzin pracy itp. Sam(a) jesteś sobie szefem i to jest Twoja sprawa jak pracujesz, kiedy, jak długo i czy w ogóle coś robisz. Jedyną faktyczną „umową” jest zaakceptowanie regulaminu programu partnerskiego, do którego się rejestrujesz.
  Czy muszę gdzieś rozliczać się z tej działalności?
Rozliczasz się z tej działalności jedynie z Urzędem Skarbowym. W momencie, kiedy otrzymasz pierwsze wynagrodzenie na konto, udajesz się jednorazowo do Twojego Urzędu Skarbowego i składasz krótkie oświadczenie na gotowym druku, dotyczące wyboru formy opodatkowania. Wówczas dostaniesz nr rachunku bankowego, na który będziesz co m-c odprowadzać podatek (jednym przelewem, bez wychodzenia z domu).
Swój przychód uzyskujesz z tytułu tzw. umowy najmu lub dzierżawy powierzchni reklamowej. Osiągane w ten sposób korzyści materialne należy zakwalifikować do źródła przychodów, o którym mowa w art. 10 ust. 1 pkt 6 ustawy PIT, pod warunkiem, że nie są uzyskiwane w ramach działalności gospodarczej. Powierzchnia reklamowa, to Twój Pasaż Handlowy, czyli dedykowana strona www wraz z wybranymi produktami, które otrzymujesz od programu.

Dla osób fizycznych istnieją dwa sposoby rozliczenia:
– zasady ogólne (opisane w art. 44 ust. 1 pkt 2, ust. 3 i ust. 6 ustawy o PIT),
zryczałtowany podatek dochodowy (8,5%, PIT-28). (Zazwyczaj wybieramy ten sposób rozliczenia)
  Czy szkolenie w programie jest odpłatne?
Szkolenie udostępniane jest BEZPŁATNIE! Nic nie musisz inwestować - poza swoim prywatnym czasem ;) Ja otrzymuję profit z zarobków mojej Grupy, co opisuję w odpowiedzi na pytanie: „No dobrze, a co Ty z tego będziesz miał?”
  Ile mogę tutaj zarobić?
Możliwości Twojego zarobku są nieograniczone! Uzależnione są wyłącznie od Twojego zaangażowania i poświęconego czasu. Prawda jest taka, że są osoby w mojej grupie, które traktują ten biznes jako dodatkową formę zarobku (pracując 1-2 godziny dziennie) i generują zarobek w kwocie 1000-3000 zł miesięcznie. Ale są też i takie osoby, które skupiają się tylko na tej działalności i zarabiają nawet 30.000 zł miesięcznie. Otrzymujesz ode mnie gotowy i sprawdzony system działania i tylko od Ciebie będzie zależało jak dobrze go wykorzystasz.
  Ile muszę poświęcić czasu, żeby zarobić?
Szkolenie zajmie Ci maksymalnie 2 tygodnie, a czas jaki na nie będziesz musiał(a) poświecić, aby wygenerować swój pierwszy przychód, to łącznie ok. 8 godzin.
  Kiedy otrzymam pierwszą wypłatę?
Swój pierwszy dochód wygenerujesz kończąc cztery etapy szkolenia. Wszystkie działania w programie są rozliczane i akceptowane po uprzednim sprawdzeniu ich poprawności. Z reguły trwa to od miesiąca do trzech miesięcy - w zależności od danej kampanii reklamowej.
  Czy mogę zrezygnować w trakcie szkolenia?
Możesz zrezygnować na każdym etapie współpracy - bez jakichkolwiek konsekwencji - ponieważ udział w projekcie jest dobrowolny. Natomiast musisz wtedy liczyć się z tym, że nie zarobisz pieniędzy.
  No dobrze, a co Ty z tego będziesz miał?
Dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi, bo lubię to co robię i jeszcze mi za to płacą ;) Kiedy Ty zarabiasz - ja również zarabiam (moja prowizja nie jest odejmowana od Twojego wynagrodzenia!). Dlatego zależy mi na tym, aby osoby w moim Zespole zarabiały jak najwięcej. Daję Ci wiedzę, wsparcie, swój czas i szansę na osiągnięcie niezależności finansowej. Natomiast Ty nie inwestujesz nic, prócz własnego czasu.
  Dlaczego podczas rejestracji w programie muszę podać swoje dane?
Dane podawane podczas rejestracji (w tym nr PESEL i nr konta) są poufne i trafiają tylko do systemu eBrokerPartner! Są one wymagane w celu weryfikacji autentyczności Twojej osoby i uniknięcia możliwości podszywania się przez osoby trzecie. Są również niezbędne do wystawienia przez Firmę rachunku oraz do późniejszej wypłaty wynagrodzenia.
  Jednorazowy zarobek i co później?
Po wykonaniu kilku prostych kroków i zarobieniu pierwszych pieniędzy, zdecydujesz czy podoba Ci się ten biznes. Jeśli tak, wówczas otrzymasz ode mnie darmowe szkolenie z Automatyzacji Biznesu, dzięki któremu dowiesz się jak polecać produkty, aby co miesiąc osiągać znacznie większy dochód.
  Czy wymagane jest jakieś doświadczenie?
Wystarczy podstawowa znajomość w zakresie obsługi komputera i poruszania się w Internecie. System działania omówiony jest w prosty i przejrzysty sposób. Wszystko tłumaczę krok po kroku i możesz w pełni liczyć na moje wsparcie na wszystkich etapach naszej współpracy.