Co otrzymasz współpracując ze mną ?

Już na początku naszej współpracy w 4. prostych krokach pokażę Ci jak zarobić do 1600 zł w tydzień, bez inwestycji pieniężnych, polecania, sprzedawania, telefonowania, kupowania itd. Jedyny warunek: postępujesz zgodnie z moimi wskazówkami, a ja pokazuję Ci cały system skutecznego działania.

Po przejściu 4. etapów i wygenerowaniu pierwszego zarobku, zdecydujesz, czy podoba Ci się taki rodzaj biznesu i czy chcesz się w tym kierunku rozwijać. Wówczas otrzymasz dostęp do specjalnych szkoleń, które krok po kroku będą Ci pokazywać jak uruchomić cały system, skąd pozyskiwać klientów, etc... Nic trudnego. Zostaniesz również dodany(a) do grupy zamkniętej na Facebooku, gdzie prowadzone są cotygodniowe webinary, a przede wszystkim poznasz tam doświadczone osoby, które chętnie służą swoją pomocą 🙂

Dzięki moim metodom pracy poznasz czym jest i jak stworzyć:

- stronę przechwytującą
- bazę mailingową
- fanpage
- post sponsorowany
- stronę www
- filmy na YouTube
- wyrazistą i rzucającą się w oczy stronę na Facebooku

To od Ciebie będzie zależało, czy zechcesz tylko sobie dorobić, czy też pójdziesz dalej i poznasz Automatyzację Biznesu, dzięki której zaczniesz bez większego wysiłku zarabiać co miesiąc od kilku do kilkunastu tysięcy zł!

W Internecie aż roi się od różnego rodzaju ofert, które próbują namówić ludzi na zarobienie szybkich pieniędzy. Niestety, w większości przypadków są to tzw. spamy lub niesprawdzone albo niedopracowane systemy. Co za tym idzie, wiąże się to ze stratą cennego czasu, a nawet z ryzykiem utraty pieniędzy.

Bazuję na LEGALNYM systemie zarabiania on-line, który DZIAŁA.
Ty idziesz już przetartym szlakiem, nie popełniając błędów, jakie mi na początku zdarzało się popełniać.

Co ja z tego będę miał, że pokażę Ci taki system?

Jak pewnie możesz się domyślać, cały e-system nie powstał w celach charytatywnych. Ty otrzymujesz ode mnie ZA DARMO wszelkie materiały, szkolenia, instrukcje krok po kroku (przygotowane dla laika), a najważniejsze - moje wsparcie. Nie musisz posiadać specjalnej wiedzy technicznej, informatycznej. Wystarczy Ci podstawowa znajomość z zakresu obsługi komputera i Internetu.

Ja zarabiam na prowizji, jaką otrzymuję za pracę, którą Ty wykonasz. Jednorazowo około 500 zł za czynność, o której niebawem się dowiesz oraz od 5% do 10% prowizji za to, co Ty sam zarobisz. Więc jeżeli Ty zarobisz np. 5000 zł - ja z tego mam dodatkowo 10%. Jest to tzw. prowizja partnerska za wprowadzenie Ciebie, która (co ważne) nie jest pobierana z Twojego wynagrodzenia!
Teraz już rozumiesz dlaczego mi również zależy na tym, abyś dołączył(a) do mojego zespołu i zarabiał(a) jak najwięcej.

Chyba mogę Ci zdradzić, że będzie to jeden z kluczowych elementów, dzięki któremu Ty sam(a) będziesz zarabiać 😉

Jak już wspominałem, system który stosuję jest całkowicie legalny. Opiera się on na przejrzystych i uczciwych zasadach. Firma z którą współpracuję jest spółką zarejestrowaną w Polsce, działa od 2008 roku i regularnie wypłaca wynagrodzenia swoim partnerom.

Oczywiście z kwoty, którą zarobisz należy odprowadzić podatek. Rozliczamy się według podatku ryczałtowego, czyli 8,5%. Mam do tego celu przygotowaną, oficjalną instrukcję: jak prosto jednym przelewem i bez wychodzenia z domu rozliczać się z Twoim Urzędem Skarbowym.

To, co chcę Ci pokazać, to dopiero początek Twojej „Przygody z Internetem”. Jeśli zobaczysz, że w ten sposób można łatwo zarobić całkiem niemałe pieniądze, wówczas przekonasz się, że było warto i jak niezłym sposobem na życie może być ten biznes. A to wszystko jedynie przy odrobinie chęci oraz niewielkim nakładzie czasu i pracy.